Březen 2015

Anglie 2015

28. března 2015 v 20:13 | un. |  diary

Ahoj, jak jste si mohli všimnout WiFi jsme neměli. :/ Tak vám něco napíšu aspoň teď, fotky ještě v počítači nemám,ale v nejbližší době vám je ukážu. :) Nejdříve celkové shrnutí. V Anglii se mi líbilo moc, překvapilo mě jak tam vládne elegance a zdvořilost, úplně něco jinýho než lidi v Praze to mi věřte.

Pondělí a úterý
V pondělí jsme asi ve dvě hodiny odpoledne vyjeli od školy autobusem. Okolo půlnoci nasedli na trajekt a do Angle přijeli v devět hodin dopoledne v úterý. První zastávka byla v Greenwichi kde byl krásný výhled na Londýn a celkově kouzelná příroda. Pak jsme procházeli parkama, na lodi podpluli Tower Bridge a svezli se na Big Eye, odkaď byl rásný výhled na celý Londýn. Poslední zastávka byl Big Ben, nad kterým byli mraky, které na fotkách vypadají skvěle, už se těším až vám je ukážu. :) No a okolo deváté hodiny večer jsme se přesunuli do rodin, ta naše nebyla nic moc,ale nechci si tady stěžovat, tak jedeme dáál. :)

Jarní outfit

18. března 2015 v 11:20 | un. |  tips.

Ahoj! Dnešní článek bude outfit na jaro. Celkem se mi líbí, ale myslím si že mně by neslušel :/ Kalhoty koupíte v TopShopu, triko Terranova nebo podobné jsem viděla v "Háemku". Klasické černé conversky a bundu tipuji na TopShop nebo Zaru. :) Dneska je to jenom krátký článek, tak snad vám to nevadí. :) Jak se vám líbí tenhle styl? Nosíte ho? :)

Přesun a nebo jak to vlastně bude?

15. března 2015 v 18:41 | un. |  informations

Ahoj! :) Tak se po dlouhé době opět hlásím. Mám spoutu věcí co bych vám chtěla říct! :) Omlouvat se nejspíš nemá cenu, protože jsem psala že se snažím chodit ven s kamarády a lépe se učit. A všechno se mi splnilo! Ve škole mám lepší známky a s kamarádama si užívám strašně moc zábavy, jenže mi blog chyběl, neměla jsem se komu vypovídat, chybělo mi komentování ostatních blogů.

Z blogu bych si teď chtěla udělat něco jako "Youtube". Dát do blogu více své tvorby, outfity, hauly, tagy a fotit různé fotky. Sama. Více článků ale bude jako do teď, protože tolik času nemám, navíšily se mi tréninky a tak bych chtěla zvládat aspoň dva články týdně, jelikož jsme nemocná asi bude článků víc.

Příští týden jedu do Anglie se školou a beru si s sebou malý notebook na filmy a tak, jestli chytím WiFi pokusím s eudělat něco jako "VLOGY" formou článků. Nechci vám nic slibovat, protože nevím jestli budu mít přístup k internetu,ale moc by mě to bavilo, kdybych vlogy nedělala pokusila bych se něco sepsat do jednoho článku až bych přijela.

Taky vím že rozjet blog po tak dlouhé pauze bude těžké,ale snad se vše vrátí do starých kolejí. :) No a teď jdu změnit vzhled blogu, ať začneme úplně v novém. :)