Leden 2015

NEPŘÍTOMNOST

22. ledna 2015 v 19:05 | un.
Ahoj, chci se omluvit za nepřítomnost,ale ještě chvilku potrvá, ve škole je toho dost a snažím se využívat volného času s kamarádama. Taky chci načerpat nápady na články. :) Brzy se vrátím.. :)

ženu ani květinou neuhodíš..?

13. ledna 2015 v 19:45 | un. |  diary

Přemýšlela jsem co napsat na blog a mezitím projížděla youtube. V tom jsem narazila na video s názvem "Slap her". Když jsem dokoukala video měla jsem potřebu napsat o něm článek. Jedná se o to že chlapci na ulici poznali neznámou dívku a měli říct v čem se jim líbí, co je a ní hezkého a tak. Nejmladšímu z nich bylo myslím sedm let. Poslední úkol byl aby dali dívce pohlavek, jejich reakce byli skvělé, ani jeden z nich dívku neuhodil a když se jich zeptali proč odpověděli: Protože já jsme muž a ona dívka a takové... Tady máte video. :)


Upřímně mě překvapila takováhle reakce u kluků, obzvlášť když jsem vzala v potaz jejich věk. Přece jenom kluci dospívají později.. Jaký je váš názor na uhazování dívek? Upřímně kluci ve třídě se chovají opravdu jako děcka a uhodit holku jim nedělá problém. Máme ve třídě asi jen dva kluky kteří by nám neublížili ale ostatní nám klidně dají facku.. Co si myslíte o videu a celkově tomhle tématu? :)

volejbalový tag

11. ledna 2015 v 19:43 | un. |  tags
Ahoj. :) Připravila jsem si pro vás tag. Volejbalový. Nevím jestli vás bude bavit,ale mně přišel zajímavý. :)

Jak dlouho hraješ volejbal? Něco přes tři roky. :)
Hraješ za klub, kolej, střední školu, nebo vysokou školu? Za oddíl (TJ- Tělovýchovná jednota :d )
V jaké pozci hraješ? Nahrávačka/ účko - to je náhra i smeč. ;)
Hraješ i jiný sport než volejbal? Ve škole vybíjenou a před volejbalem atletiku, někdy zajdu na squash.. no :D
Oblíbená věc na volejbale? Zápasy, tréninky.
Nejméně oblibená věc na volejbale? Fyzička no.. :d
Proč zrovna volejbal? Miluju kolektivní hry s míčem. :)
Číslo které máš na dresu? 17, ale teď budu přechzet do jiného oddílu, takže budu mít asi jiný. :)
Jaké zranění máte z volejbalu? Vyvrknutý kotník, nalomený prst, oddělaný kolena a celkově klouby. :d
Dostal ses někdy do sporu se spoluhráčem? Jo.. :)
Máte v plánu pokračovat s volejbalem i v budoucnu? Určitě ano!

No tak to by bylo vše. :) Hrajete nějaký sport? :) Baví vás volejbal?

my favourites.. / december 2014

9. ledna 2015 v 17:53 | un. |  favourites
Asi deset minut si lámu hlavu nad tím jak originálně pozdravit a myslím že nic nevymyslím. Tak zůstaneme u ahoj. V prosinci jsem poslouchala spíše koledy a Vánoční písně takže playlist dělat nebudu. Na co taky.. Myslím že teď už by jste si ty vánoční písničky neposlechly. A tak počkejte až na ten lednový. :) Sem vám dám pár písniček které poslouchám od začátku ledna a potom klasický oblíbence z prosince.

Písničky..

Proč mi nejde to video zmenčit? -.- No nic, překvapivě je to písnička od Demi Lovato. :dd Vzhledem k okolnostím byla vydaná o Vánocích, takže z prosince vlastně je. Ze začátku se mi moc nelíbila, ale teď jí poslouchám pořád..

Tak jo, možná jsem trapná,alezase Demi Lovato. :d Tentokrát duet s Olly Mursem a ten refrén a část kdy zpívá Demi sama je fakt skvělá. I v překladu je to strašně hezká písnička. :) Určitě si jí poslechněte.

Filmy..
V prosici jsem vám psala o filmu If I Stay. Určitě si zaslouží být v oblíbencích, jen tak ve zkratce.. Něco na způsob filmu Hvězdy nám nepřály, ale upřímně tenhle se mi líbil víc.. a víc jsem si pobrečela.. Takže tak no.. :)

Jako další je film Divergence, sakra to je tak skvělej film! už se nemůžu dočkat až bude v kinech i dvojka.

No a poslední Hunger Games, mám rozkoukaný první díl a ještě jsem ho nedokoukala. :d Ale líbí se mi fakt hodně, jsem zvědavá jestli uvidíte Hunger Games znova v oblíbencích za leden. :)

Seriály..
Teď jsme se ségrou začali koukat na Gilmorova děvčata a Posla ztracených duší. Gilmorovky jsou taková klasika. :D Ale do Posla jsem se zamilovala, koukala jsem na něj i dříva,ale závislá jsem začala být až teď.

No a jaký jsou vaši oblíbenci? :)


Chloë Moretz

5. ledna 2015 v 19:48 | un. |  draw.

Ahoj. :) Znáte tuhle herečku? Já myslím že jo. :) Včera jsem jí kreslila a musím říct že se mi to moc nepovedlo. :D Šilhá. -.- Ale ona na tý fotce podle které jsem to dělala taky docela šilhala. :D No nic, v téhle rubrice budou moje kresby a upozorňuju vás že jestli jste nějací talentovaní malíři nekoukejte se na mé výtvory. :D No, nebudu to prodlužovat a tady je ta kresba. Omlouvám se za kvalitu,ale je to focené mobilem. :/


Co na to říkáte?

OOTW #1

2. ledna 2015 v 15:39 | un. |  tips.
Ahoj! :) Dneska jsem si připravila OOTW = Outfits Of The Week. Přidám sem 7 outfitů do školy, nebo do práce. Bohužel nevím kde oblečení nakoupit,ale myslím že by něco podobného mohli mít v Zaře, Bershce, Tally Weijl, H&M a tak.. :)

PondělíTenhle outfit mi příjde elegantní a hodí se jak do školy, tak do práce. :)