Prosinec 2014

předsevzetí, ohlédnutí za rokem 2014

31. prosince 2014 v 23:20 | un. |  diary

Ahoj! Tak Silverstrovská párty nebyla, protože o ní nebyl zájem, no nevadí. :) Dáváte si nějaké předsevzetí? Já si dala to to že bych chtěla do konce března zhubnout minimálně 5 kg. V březnu jedeme ze školou do Anglie tak tam chci přijet jako hubená Pavlínka. :D :) No a přestoupit do PVK Olymp Praha. :)

Teď k tomu shrnutí roku 2014, tenhle nápad se mi strašně líbí tak ho udělám taky jako spousta ostatních blogerek a youtuberek. :)

Leden
Tenhle měsíc byl můj velký přelom, začala jsem se víc zajímat o to co si oblíkám, v čem chodím ven, jaké mám vlasy a tak.. Taky jsem celkem změnila pohled na svět a příjde mi že celkově dostala víc rozumu. Začala jsem poslouchat Demi Lovato a stal se ze mě Lovatic. One Direction jsem poslouchala opravdu zřídka, a to jsem rok předtím kluky naprosto "žrala" .
Únor
Začátek ZOH pro mě byl opravdu zážitek. Po čtyřech letech další olympiáda, nevynechala jsem snad jeden zápas nebo turnaj českých sportovců. :) Nakonec 8 medajlí. <3 Jinak se nic podstatného asi nestalo. :)

Recenze: If I Stay

26. prosince 2014 v 21:08 | un. |  tips.

Ahoj. :) Tak co jste dostali pod stromeček? Já nový mobil, upřímně ten starý už byl opravdu nefunkční, tak jsem ráda že mám nový, ale i tak jsem to vůbec nečekala. Ze všech dárků mám hroznou radost. :) Ale teď k článku. Je to slibovaná recenze na film, který mě rozbrečel a ano je to film If I Stay. Kdyby vás zajímalo kde ho stáhnout, tak vůbec nevík kde jsem ho stahovala,ale na googlu to najdete. :) A český dabing není tuším, koukala jsem s titulkama.

Název: If I Stay
Režie: R.J.Cutler

Nebudu sem psát obsah, kdyby se někdo chtěl podívat,ale chtěla bych tady zhodnotit pár věcí. Kdyby vás zajímal stručný obsah najdete ho TADY. Na internetu má If I Stay 67 %, ale já bych mu dala minimálně 90.. Brečela jsem asi od půlky filmu. Je neuvěřitelný kolik se toho dá prožít, někde jsem zaslechla že je podle skutečné události, ale nechce se mi tomu věřit..

Příběh: Skvěle promyšlený, u filmu nechyběli trapné chvilky hlavních herců,ale ani smutné, nebo vtipné..
Obsazení: Neumím si představit že by ve filmu měl hrát někdo jiný, všem role skvěle seděli..
Celkový dojem: Opravdu krásný film, určitě se na něj podívejte! :)

Heh, neumím psát recenze,ale jde spíš o takový tip na film.. :)veselé vánoce! :)

24. prosince 2014 v 0:01 | un. |  informations

Ahoj :) Chtěla bych vám popřát Veselé Vánoce, ať dostanete všechno co si přejete, prožijete svátky s rodinou a moc se nepřecpete vánočního cukroví. :D Taky si prosím vás nezasekněte kostičku v krku ať nemáme o pár blogerů míň! Užjte si Vánoce a NO STRES. :)

poslední článek před Vánoci?

22. prosince 2014 v 14:31 | un. |  diary
Ahoj! :) Tak jo, po měsíci se jdu kouknout na blogy a hodit nějaké ty komentáře, nějak jsem se k tomu za ten měsíc nedostala,ale teď se na to hrozně těším! :) Konečně je čas na nějaký pořádný článek, a já bych z něho chtěla udělat něco jako informace, deníček a Vánoce dohromady. Řeknu vám jaké články plánuji do konce roku a tak.. Musím říct že blog jsem teď hodně zanedbávala a články byly hrozný! Přemýšlím že je smažu,ale asi je tady nechám jako takový předvánoční FAILY. :D Dneska jede taťka pro Vánoční stromeček a zítra ho budeme zdobit. Každý rok se držíme klasiky.Vždycky máme červeno-zlatý stromeček,hrozně se mi líbí. :) A babička má vždycky slaměný s takovýma čokoládovýma figurkama, je hrozně zajímavej. :') Tenhle rok mám dárků asi nejvíc co jsem kdy měla, jenom pro ségru mám čtyři dárky. Těším se na reakce těch, kteří dostanou můj dárek. Už máte dárky,nebo všechno koupíte zítra? :D

No, k těm článkům, které chystám do konce roku.. Chtěla bych udělat TAG- 100 celebrit. V tagu je 100 celebrit, které mám nejraději. Už je píšu a je jich zatím 30, takže nevím jestli to stihnu do Vánoc no. :D Potom recenzi na film, který jsem viděla včera. Musím říct že mě opravdu dostal, brečela jsem od půlky filmu... Neřeknu vám jaký film to je, musíte si počkat. :) Na Nový rok bych chtěla udělat něco jako párty na blogu,ale musím to nějak promyslet, byl by Novoroční chat, potom nějaké písničky, tipy na filmy,písničky a tak, myslím že by to mohlo být dobrý. :) No tak si užívejte Vánoční pohodu. :)

Hokej, poslední den :3

18. prosince 2014 v 16:27 | un. |  diary
Lidičky, tak anglčtina dopadla skvěle, zítra se ještě dozvím známku z písemného, ale mám z toho celkem dobrý pocit. :) Ze zkoušení mám 1,2 což na dvojku na vysvědčení snad stačí.. :) Panebože děkuju.. No a co dneska? Nemáme trénink a já jedu na hokej. Česko x Švédsko. :) Strašně se těším! Mám dres a vlajku a tak :) Přidám fotky na instagram, kdyby jsme mě někdo chtěl sledovat tak můj instagram je @paja_xoxoxo fotky přdávám každý týden :)

Zítra poslední den a pak Vánoce! Učíme se čtyři hodiny a další dvě máme Vánoční besídku. :) Co děláte zítra ve škole vy? Promiňte že teď nejsou články ale vůbec nestíhám a bylo hodně učení :/ Tak si užijte poslední den ve škole. :)

vánoční tag

14. prosince 2014 v 15:49 | un. |  christmas.
Ahoj. Jsem tu po dlouhé době s novým článkem. :) Nenapadlo mě nic jiného než další tag. Tentokrát vánoční. :) Nebudu to dál prodlužovat, jen bych vám chtěla říct že zítra NEJDU DO ŠKOLY. :3 Tuhle informaci jsmte všchni potřebovali vědět. :D Jedeme do zoo a v úterý budu bojovat o dvojku z anglčtiny tak mi držte palce. :/

bla bla bla

10. prosince 2014 v 6:46 | un. |  diary
Jen info, článek přednastavím na zítřek, píšu ho dneska (9.12) ..Pane bože. Zase jsem mojí Vánoční edici překazila deníčkem, když za těch pár dní se toho stalo strašně moc a já to potřebuju někomu napsat. Znáte takový to když dostanate známky z testů které totálně pohnojíte v jeden den? Stalo se mi to dneska + z angličtiny mi vychází na vysvědčení 2-3. To je fakt šílený, nesmím dostat trojku, nechci dostat trojku! A k tomu poznámka.. Od učitelky, ona se mě zeptala jestli mám úkol, řekla jsem jí "Co?" a ona mi napsala poznámku že nemám domácí úkol, nevím jestli se mám smát, nebo jestli mám brečet. Poslední dobou nevím co se mnou je, ve škole to nezvládám ikdyž se učím, mamka je na mě naštvaná protože mám blbí známky a furt mám špatnou náladu. Chci spát, jíst, hrát volejbal. Nemůžu.. mám tunu povinností, aspoň že dneska mám volejbal, tak se můžu vybouchat do míče, ale i tak.. je to na nic. Zítra máme celkem fajn předměty, ale musím se učit na angličtinu. Do háje my píšeme slovíčka! Ne, že bych ty slovíčka uměla, fajn mám 20 minut na učení. Tak já se jdu učit, ahoj. Snad se máte líp jak já. :)

to nebo to tag- vánoční vydání

8. prosince 2014 v 6:38 | un. |  tags
Ahoj, tenhle článek bude tag, do Vánoc připravuju ještě jeden. :) Je to tag "To nebo To" jde o to že máte otázky například- Jaro nebo Léto a vy si vyberete, rozhodla jsem se udělat Vánoční vydání, takže tag bude ve Vánočním duchu. Budu ráda když ho uděláte taky. :) Otázky jsem vymýšlela sama.

Kapr nebo řízek? Za mě určitě kapr, sice jím o Vánoční večeři řízek, protože kapra jím hrozně dlouho a nechci zdržovat, ale druhý den si kapra ráda dám. :)

Umělý nebo živý stromeček? Živý, živý, živý!

Raději dárky dáváš, nebo dostáváš? Ráda sleduju reakci lidí, kterým dám dárek, za mě asi to dávání. :)

Raději kombinace barev- zlatá a červená, nebo stříbrná a modrá? Pro mě je barva Vánoc určitě zlato-červená.

Vánoční cukroví nebo salát s kaprem? Bez cukroví by to nebyli pravé Vánoce,ale bez kapra a salátu taky ne.. Asi to cukroví.

Nedostat o Vánocích žádný dárek, nebo nedát žádný dárek? Ježiši, to jsem si zase vymyslela otázku, vůbec nevím. :D Když nedáte někomu dárek, máte jistotu že mu ho dá někdo jiný, a je pravda že kdybych nedostala vůbec nic, asi by mě to mrzelo.. Na tuhle otázku neumím odpovědět. :/

Vanilková svíčka nebo skořicová svíčka? Skořicová :)

Dostat ponožky nebo nedostat? Jasně že jo! Kdo by nechtěl dostat ponožky? :D

No, myslím že to by byl celý tag. Schodujete se s něčím se mnou? :)

18 dní..

6. prosince 2014 v 15:31 | un. |  diary
Ahoj, tak do Vánoc zbývá už jenom 18 dní. Dnešní článek bude spíše věnovám mým kecům a myslím že v pondělí budete mít už Vánoční. :) Včera jsem ještě balila dárky, zpotřebovala jsem celý balící papír a musím dokupovat další, protože nemám zabalené všechno. Doma jsme pomalu jako továrna na balení dárků, mamka mě včera vyhnala z obýváku že prý jde balit dárky tak abych je neviděla.. Ségra mě vyhnala asi před týdnem, jsem takovej vyhnanec. :D Zítra asi pojedeme do nákupáku aby jsme ještě dokoupili dárky, přemýšlím nad tím že si koupím tu bundu, protože jindy se tam nedostanu a už jí fakt nutn potřebuju. Tak jsem zvědavá jakou si koupím. :) Jinak mě napadlo že bych udělala rubriku "wreck this journal" a přidávala bych do ní moje vyplněné stránky. Teda.. jestli ho k Vánocům vůbec dostanu, jestli ne stejně si ho koupím. :D Chtěli by jste rubriku "wreck this journal" ?

Ráno jsme pekly nějaké cukroví a vypadá skvěle. :3 Včera jsem dostala plno sladkostí, tak mám zásoby. :D Nemůžu uvěřit tomu že už zítra je druhá adventní neděle. Všechno to hrozně utíká.. Tak si užijte víkend. :)

wishlist - christmas.

3. prosince 2014 v 10:04 | un. |  diary

Ahoj :) Ještě předtím než půjdeme na článek vám chci říct, že Vánoční články budu přednastavovat, aby vyšli všechny které chci. :) Bude jich přibližně sedm. :) Můj wishlist na Vánoce jsem vymýšlela opravdu dlouho, protože tenhle rok jsem vůbec nevěděla co si přát, když jsem ho dodělala vzpoměla jsem si na věc kterou bych chtěla z toho všeho asi nejvíc.. Overal. Takový ten "alá dupačky". No a teď k věcem který si přeju..

1. Volejbalový míč. Přesně tenhle samí jsem měla, ale píchla jsem ho o kaktus. -.- :D Strašně moc bych chtěla svojí galu, tentokrát bych si na ní už dala pozor. <3

2. Svetry s norským vzorem. Tyhle svetry naprosto zbožňuju. Viděla jsem nějaké v Terranově,ale stály asi okolo 700 korun, což jsem u sebe neměla, když oni byli tak boží. :(

3. Tejpovací pásky. No tak ty mám jenom na volejbal, každou chvíli si něco udělám buď s ramenem, zádama, nebo kolenem.. Těchto pásek není nikdy dost.

4. Černé kraťasy na volejbal. Chci je už strašně dlouho, ale nikdy jsem si je nepořídila. Chtěla bych je kvůli tomu že kalhoty k dresu máme taky černé,ale jsou mi pod kolena, což je na volejbal na prd, takže bych chtěla tyhle normální.

5. Svíčka Yankee Candle. Takových krásných vůní! Máme je u nás v zahradnictví a já jenom čuchám a rozplívám se. :3 Kupuju si vosky,ale ty velké svíčky jsou hrozně drahé. :/

6. Wreck this journal. Tak u téhle věci mám jistotu že jí dostanu. Mamka už jí objednala. Nehorázně se na ní těším! :) když koukám na všechny ty videa a fotky už vyplněných deníčku, pomalu slintám. :3

A co si přejete na Vánoce vy? :)